Hakkımızda

İMSAN MAKİNA temellerinin atıldığı 1978 yılından günümüze gelişmeyi, teknoloji ile güncellenmeyi, artan taleplere cevap verebilmek için üretim gücü ve çeşitliliği  sağlamayı hedeflemiş ve bunu başarmıştır. 1978 yılında Sayın ORHAN MARANGOZ tarafından ufak bir atölye olarak kurulan  firmamız, İBRAHİM MARANGOZ önderliğinde POLİÜRETAN sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda  tutarak,  kısa sürede sektörün tanınan firmalarından biri olmuştur. 

Gümüzde Son teknoloji CNC Makinalar ve Üniversal tezgahlarıyla donanımlı firmamız deneyimli personeli, güçlü satış ve satış sonrası destek ekibiyle ülkemizde ve dünyada bir çok saygın firmaya hizmet vermeyi sürdürmektedir.

POLİÜRETAN VE TEKSTİL YEDEK PARÇA imalatında maksimum kalite, titizlik ve güven içinde çalışmak, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak firmamızın kuruluş gününden itibaren benimsediği temel prensiptir.

Hedefimiz, Sürekli kendini geliştirmek ve yenilemek, teknolojiyi yakından takip etmek suretiyle müşteri memnuniyetini koşulsuz sağlamak, kaliteli ve rekabet edebilir ürünler sunmak, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini daima en üst düzeyde tutmak, ülkenin ekonomik kalkınmasına katma değer  katarak, istihdam sağlamaktır.
Yükleniyor...